kontaktossbanner1.jpg

BUSKERUD, VESTFOLD og HOLMESTRAND

Vi er representert med avdelinger på Vestfossen(Øvre Eiker), i Våle(Tønsberg) og på Kronlia(Holmestrand).



Skriv en direkte melding

 

Vi svarer så snart som mulig.

* Vennligst oppgi ditt fulle navn.
* Vennligst oppgi en gyldig email.

Ansatte

øyvind.jpg

Øyvind Røste

Daglig leder 41612649 oyvind@hengsrod.no
Anette.jpg

Anette Bøe Røste

Økonomiansvarlig 33061120 anette@hengsrod.no
bård.jpg

Bård Reitan

Marked/Salg 48000312 bard@hengsrod.no
Richard.jpg

Richard Løken

Selger 46915270 richard@hengsrod.no
noimage.jpg

Jarl Ø. Hosøy Simonsen

Ingeniør 41626052 jarl@hengsrod.no
Carsten.jpg

Carsten Seiler

Teknisk tegner 45200315 carsten@hengsrod.no
Roy Kenneth.jpg

Roy Kenneth Aas

Prosjektansvarlig 91331805 roy.kenneth@hengsrod.no

Vestfold

noimage.jpg

Christer Holt

Verkstedansvarlig 45838890 christer@hengsrod.no
Vidar.jpg

Vidar Akerholt

Ansvarlig Påbygg
Midhet.jpg

Midhet Bukvic

Påbygger
Roy.jpg

Roy Enghaug

Verkstedmedarbeider 45515299
noimage.jpg

Emir Pasic

Verkstedmedarbeider
noimage.jpg

Ivan Valentic

Verkstedmedarbeider
noimage.jpg

Gustav Thorstein

Verkstedmedarbeider

Buskerud

Tom Andre.jpg

Tom Andre Bekken Lien

Verkstedansvarlig 90225948
Bjørn egil.jpg

Bjørn Egil Øen

Ansvarlig Påbygg
Emir.jpg

Emir Music

Påbygger
noimage.jpg

Sebastian Steinbrenner

Verkstedmedarbeider
noimage.jpg

Steffen Brekke

Verkstedmedarbeider

Holmestrand

Reidar.jpg

Reidar Emil Brevik

Verkstedleder
Peter.jpg

Peter Aarum

Verkstedmedarbeider
clemens.jpg

Clemens Wenk

Påbygger
noimage.jpg

Andreas Hurv Larsen

Verkstedmedarbeider
noimage.jpg

Erlend Kulleseid

Lærling